Розробка та підтримка сайтів

Створення та підтримка сайтів. Контекстна реклама в Google та Яндекс.

У Києві з’явився дрон-кур’єр – перший вантаж уже доставлений

Теги: , , ,

Компанія Deinde, яка розвиває в Україні внутрішній туризм, вирішила здивувати своїх клієнтів і доставити їм запрошення на тур до Одеси за допомогою квадрокоптера. Першим одержувачем став популярний блогер уанету KrusKrus, він же Олександр Барабошко.

Своїм досвідом отримання посилки дроном Олександр поділився в Facebook. «Це, напевно, перші в Україні спроби доставки дроном, і вау-ефект максимально присутній», – написав він. Детальніше »

Інтернет-цензура у Росії набуває загрозливих масштабів

Теги: , , ,

До кінця 2014 року Державна Дума затвердить поправки до низки законів, які введуть в дію систему тотальної фільтрації операторами всього трафіку. Тих провайдерів, які не зможуть собі дозволити встановити фільтри на власних серверах і маршрутизаторах, зобов’яжуть купувати вже відфільтрований контент у більш великих гравців. Це рішення лобіює ряд високопоставлених російських чиновників.

Фільтрація буде здійснюватися за схемою, запропонованою директором Ліги безпечного інтернету (ЛБІ) Денисом Давидовим. Технічною реалізацією проекту займатиметься компанія «Ашманов і партнери». Проти введення такої системи фільтрації виступають практично всі провайдери та представники інтернет-бізнесу.

Детальніше »

Нова політика Facebook: соцмережа зможе передавати персональні дані третім особам

Теги: , , , , ,

Сьогодні користувачі найбільшої соціальної мережі світу отримали повідомлення про нову політику користування Facebook. Зміни набудуть чинності з 1 січня 2015 року – з цього дня Facebook наділяє себе правом передавати третій стороні будь-яку інформацію про користувача без його дозволу і на свій розсуд. При цьому самі користувачі будуть вважатися згодним з новою політикою, якщо після 1 січня продовжать користуватися соцмережею і її сервісами.

Детальніше »

Майже 70% українських офісних працівників заходять у соціальні мережі на роботі

Теги: ,

Більшість офісних співробітників в Україні читають соціальні мережі в робочий час: як правило, новини та інший інформаційний контент. Доступ до Facebook або «ВКонтакте» повністю закритий тільки в 13% українських компаній.

Приблизно в 70% українських офісів відвідування соціальних мереж ніяк не контролюється. 7% учасників опитування заявили, що мають доступ до Facebook та інших соціальних медіа в робочий час, але є контроль таких відвідувань.

Детальніше »

Україна посіла п’яте місце в рейтингу країн, на які вчиняються кібератаки

Теги: , ,

Україна посіла п’яте місце в рейтингу країн, користувачі яких піддаються найбільшому ризику зараження комп’ютерними вірусами через інтернет. Лідирують у цьому своєрідному антирейтингу займають Росія, Казахстан, Азербайджан і Вірменія. Такі результати дослідження кіберзагроз, проведеному фахівцями Kaspersky Lab в третьому кварталі цього року. Згідно з дослідженням, 40% українських користувачів піддаються ризику зараження через інтернет. Що цікаво, 33% всіх заблокованих веб-атак проводилися з використанням шкідливих веб-ресурсів, розташованих в США.

У III кварталі експерти виявили понад 7000 нових мобільних банківських троянців – це приблизно в 3,5 рази більше, ніж в у другому. Зростає і кількість атакованих країн: якщо минулого кварталі інциденти були зафіксовані в 31 країні, то в цьому – в 70.

Детальніше »

З 2015 року українці зможуть звертатися до суду по інтернету

TAGS: None

З 2015 року українські громадяни зможуть спілкуватися з судами по інтернету. Принаймні, подавати позовні заяви. Таке рішення ухвалила Рада суддів України на виїзному засіданні у Вінниці.

Щоб користуватися такою послугою, потрібно буде заповнити анкету і віднести її до суду для перевірки персональних даних. По електронній пошті можна буде надсилати й інші документи. Представники системи українського судочинства вважають, що завдяки такій новації справи будуть розглядатися швидко, крім того, це дозволить заощадити бюджетні гроші.

Детальніше »

За добу геймери втратили в онлайн-битві понад $ 300 000

Теги: ,

EVE Online – один з популярних онлайн-всесвітів, де гравці грають за чотири раси, що намагаються встановити контроль над зоряними системами в космосі. Ця гра не може похвалитися найбільшою кількістю акаунтів, але найзапекліші і епічні битви в онлайні, без сумніву, відбуваються саме тут.

27-28 січня цього року в грі відбувся бій в системі B-R5RB між двома великими групами альянсів: по одну сторону були N3, Pandemic Legion, по іншу – коаліція DTF, а також альянс CFC (повний опис битви можна прочитати, наприклад, в пості розробників гри). Віртуальний бій коштував для альянсів недешево.

Детальніше »

Рада директорів Yahoo погодився викласти за Tumblr $ 1,1 млрд.

Теги: , ,

Як повідомляють західні медіа, рада директорів інтернет-компанії схвалила операцію з придбання сервісу блогів за вказану суму.

Детальніше »

Провідні соціальні мережі створили програми для Google Glass

Теги: ,

Facebook, Twitter, Evernote, Tumblr, Elle і CNN, а також Google+ випустили або готують до випуску свої додатки для Google Glass.

Хоча все ще тривають дискусії щодо потрібності і корисності Google Glass, імениті компанії вже все для себе вирішили. Схоже, всі вони дружно намагаються не «відстати від потяга».

Детальніше »

Як працюватиме домен .УКР: для власників ТМ пропонують пріоритетну реєстрацію

Теги: , , ,

В інтернет асоціації України вже підготували проект концепції розвитку національного домену першого рівня – .УКР. Згідно з цим документом, власники торгових марок отримають 6-місячний період пріоритетної реєстрації. Після цього пропонується, щоб адміністратор доменної зони вводив вільний доступ до зони. УКР поетапно для того, щоб зменшити навантаження на систему реєстру.

Детальніше »

© 2010-2015 Реклама в Google та Яндекс. Розробка сайту