Розробка та підтримка сайтів

Створення та підтримка сайтів. Контекстна реклама в Google та Яндекс.

Провідні соціальні мережі створили програми для Google Glass

Теги: ,

Facebook, Twitter, Evernote, Tumblr, Elle і CNN, а також Google+ випустили або готують до випуску свої додатки для Google Glass.

Хоча все ще тривають дискусії щодо потрібності і корисності Google Glass, імениті компанії вже все для себе вирішили. Схоже, всі вони дружно намагаються не «відстати від потяга».

І не тільки вони, вже запущений спеціалізований інкубатор для розробок під Google Glass.

Що ж до провідних соціальних мереж, то про це було оголошено під час конференції Google I/O на секції, присвяченій «Розробкам під Glass».

Вже відомо, що версія Facebook в основному служить для обміну фотографіями. За допомогою програми можна скидати фото з Glass прямо на свою сторінку в мережі. Користувачі також зможуть додавати коментарі до фотографій голосом.

Додаток Twitter теж дозволяє додавати фотографії, при цьому до них автоматично додається повідомлення: «фотографія щойно отримана # throughglass» (тобто через Glass). Природно, додаток також дозволяє слідувати за своїми друзями.

Evernote дотримується своїх звичних функцій, за допомогою сервісу користувачі зможуть побачити на Glass свої нотатки з Інтернету і мобільних пристроїв.

Tags: ,

Leave a Reply

© 2010-2015 Реклама в Google та Яндекс. Розробка сайту