Розробка та підтримка сайтів

Створення та підтримка сайтів. Контекстна реклама в Google та Яндекс.

Інтернет-цензура у Росії набуває загрозливих масштабів

Теги: , , ,

До кінця 2014 року Державна Дума затвердить поправки до низки законів, які введуть в дію систему тотальної фільтрації операторами всього трафіку. Тих провайдерів, які не зможуть собі дозволити встановити фільтри на власних серверах і маршрутизаторах, зобов’яжуть купувати вже відфільтрований контент у більш великих гравців. Це рішення лобіює ряд високопоставлених російських чиновників.

Фільтрація буде здійснюватися за схемою, запропонованою директором Ліги безпечного інтернету (ЛБІ) Денисом Давидовим. Технічною реалізацією проекту займатиметься компанія «Ашманов і партнери». Проти введення такої системи фільтрації виступають практично всі провайдери та представники інтернет-бізнесу.

Для провайдерів тотальна фільтрація означає додаткові витрати, причому чималі. Аналітик Російської асоціації електронних комунікацій Карен Казерян оцінює витрати на установку необхідного софта і устаткування в кілька мільярдів доларів. Крім прямих витрат фільтрація спричинить і непрямі збитки – додатковий рівень аналізу трафіку збільшить затримки і сповільнить швидкість з’єднань. Для сайтів важливий ще один аспект – ніяка система фільтрації не може бути на 100% безпомилкова, і під дію фільтрів періодично буде потрапляти абсолютно легальний контент.

Раніше вже стало відомо, що давній союзник Ліги безпечного інтернету, голова комітету Держдуми з питань сім’ї, жінок і дітей Олена Мізуліна просуває нові законодавчі акти, які значно посилюють існуючі норми і можуть призвести до того, що за перегляд і зберігання аніме в жанрі хентай будуть давати чималі тюремні терміни.

Tags: , , ,

Leave a Reply

© 2010-2015 Реклама в Google та Яндекс. Розробка сайту