Розробка та підтримка сайтів

Створення та підтримка сайтів. Контекстна реклама в Google та Яндекс.

Україна посіла п’яте місце в рейтингу країн, на які вчиняються кібератаки

Теги: , ,

Україна посіла п’яте місце в рейтингу країн, користувачі яких піддаються найбільшому ризику зараження комп’ютерними вірусами через інтернет. Лідирують у цьому своєрідному антирейтингу займають Росія, Казахстан, Азербайджан і Вірменія. Такі результати дослідження кіберзагроз, проведеному фахівцями Kaspersky Lab в третьому кварталі цього року. Згідно з дослідженням, 40% українських користувачів піддаються ризику зараження через інтернет. Що цікаво, 33% всіх заблокованих веб-атак проводилися з використанням шкідливих веб-ресурсів, розташованих в США.

У III кварталі експерти виявили понад 7000 нових мобільних банківських троянців – це приблизно в 3,5 рази більше, ніж в у другому. Зростає і кількість атакованих країн: якщо минулого кварталі інциденти були зафіксовані в 31 країні, то в цьому – в 70.

Серед позитивних тенденцій можна відзначити зменшення числа атак комп’ютерів фінансовими троянами – цей показник знизився на 25% порівняно з попереднім звітним періодом. Перше місце за кількістю таких інцидентів продовжує займати Росія, за нею йдуть США та Україна.

Що стосується атак через вразливості, то 47% спроб використання «дірок» у безпеці припало на експлойти для браузерів – в першу чергу Internet Explorer, експлойт для якого присутній майже в кожній атаці. Друге місце займають Java-вразливості – їх частка склала 28%.

Tags: , ,

Leave a Reply

© 2010-2015 Реклама в Google та Яндекс. Розробка сайту