Розробка та підтримка сайтів

Створення та підтримка сайтів. Контекстна реклама в Google та Яндекс.

З 2015 року українці зможуть звертатися до суду по інтернету

TAGS: None

З 2015 року українські громадяни зможуть спілкуватися з судами по інтернету. Принаймні, подавати позовні заяви. Таке рішення ухвалила Рада суддів України на виїзному засіданні у Вінниці.

Щоб користуватися такою послугою, потрібно буде заповнити анкету і віднести її до суду для перевірки персональних даних. По електронній пошті можна буде надсилати й інші документи. Представники системи українського судочинства вважають, що завдяки такій новації справи будуть розглядатися швидко, крім того, це дозволить заощадити бюджетні гроші.

«Щоб не завантажувати суд відвідувачами, щоб справа могло не пересилатися поштою. Тому що на пошту йде дуже багато бюджетних коштів. А це заощадить і дасть можливість перенаправити кошти на інші потреби судів », – заявила глава Ради суддів Валентина Симоненко.

Нагадаємо, нещодавно естонський парламент схвалив законопроект, що дозволяє будь-якому іноземцю отримати електронне громадянство країни. Це не дасть права на життя в Естонії, однак може знадобитися підприємцям, наприклад, щоб зареєструвати в Естонії свою компанію.

TAGS: None

Leave a Reply

© 2010-2015 Реклама в Google та Яндекс. Розробка сайту