Розробка та підтримка сайтів

Створення та підтримка сайтів. Контекстна реклама в Google та Яндекс.

За добу геймери втратили в онлайн-битві понад $ 300 000

Теги: ,

EVE Online – один з популярних онлайн-всесвітів, де гравці грають за чотири раси, що намагаються встановити контроль над зоряними системами в космосі. Ця гра не може похвалитися найбільшою кількістю акаунтів, але найзапекліші і епічні битви в онлайні, без сумніву, відбуваються саме тут.

27-28 січня цього року в грі відбувся бій в системі B-R5RB між двома великими групами альянсів: по одну сторону були N3, Pandemic Legion, по іншу – коаліція DTF, а також альянс CFC (повний опис битви можна прочитати, наприклад, в пості розробників гри). Віртуальний бій коштував для альянсів недешево.

Битва тривала 21 годину, в ній брало участь понад 7000 пілотів. У битві було знищено 75 «титанів». Це найбільший клас кораблів в грі, на створення одного такого корабля йдуть тисячі людиногодин, місяці – на те, щоб навчити для нього пілотів. В ігровій валюті (ISK) один такий корабель коштує мільярди в грі і кілька тисяч доларів в реальному житті. До цього епізоду одночасно знищувалося максимум 12 «титанів». Всього в битві було знищено кораблів на 11 трильйонів ISK, що за офіційним курсом у грі дорівнює приблизно $ 300 000 – $ 330 000.

На згадку про битву розробники гри, ісландська студія CCP Games, збираються встановити в системі меморіал «Титаномахія».

Tags: ,

Leave a Reply

© 2010-2015 Реклама в Google та Яндекс. Розробка сайту